Tanárok - kapcsolat

                                        Tanár                                             Fogadóóra

 

Név

"A" hét

"B" hét

1.

Ábrahám Lívia

Kedd 3. óra

Péntek 3. óra

2.

Áder Katalin

Hétfő 0. óra

Hétfő 5. óra

3.

Baksa Péterné

Hétfő 3. óra

Szerda 3. óra

4.

Barabás Rita

Péntek 4. óra

Péntek 3. óra

5.

Benkó Zoltánné

Kedd 5. óra

Kedd 4. óra

6.

Béres Márta

Kedd 2. óra

Kedd 2. óra

7.

Béres Szabolcs

Szerda 6. óra

Szerda 6. óra

8.

Bólyáné Lehotai Katalin

Hétfő 1. óra

Szerda 3. óra

9.

Borsi András

Csütörtök 5. óra

Péntek 5. óra

10.

Csöndör-Szabó Zsuzsanna

Kedd 2. óra

Szerda 2. óra

11.

Ferenczy Ádám

Hétfő 4. óra

Hétfő 4. óra

12.

Hatos Hajnalka

Hétfő 3. óra

 

13.

Hegedűs József

Kedd 5. óra

Kedd 4. óra

14.

Hegedűs Rozália

Hétfő 4. óra

Hétfő 4. óra

15.

Hoffer Károly

 

 

16.

Kódor József

 

 

17.

Kaproncai Ákos

Hétfő 3. óra

Hétfő 3. óra

18.

Kazóné Kardos Melinda

Hétfő 6. óra

Kedd 3. óra

19.

Kéri István

Kedd 5. óra

Kedd 5. óra

20.

Kóboriné Nagy Marianna

Csütörtök 3. óra

Hétfő 3. óra

21.

Kolossváry Attila

Kedd 5. óra

Kedd 5. óra

22.

Kovács Ferenc (info)

Kedd 3. óra

Kedd 3. óra

23.

Kovács Ferenc (ny)

Kedd 3. óra

Kedd 3. óra

24.

Kovács Krisztina

Kedd 3. óra

Kedd 3. óra

25.

Kovácsné Eke Edit

Szerda 5. óra

Szerda 2. óra

26.

Liszkai Zsuzsanna

 

 

27.

Márton Csabáné

Szerda 5. óra

Szerda 3. óra

28.

Menyhárt Péter

Kedd 5. óra

Kedd 5. óra

30.

Mészáros Tamásné

Hétfő 6. óra

Hétfő 2. óra

31.

Mészárosné Szakál Csilla

Kedd 2. óra

Kedd 2. óra

32.

Molnár Margaréta

Szerda 6. óra

Szerda 6. óra

33.

Nagy Ignác

Kedd 3. óra

Kedd 3. óra

34.

Nagy Miklós

Hétfő 3. óra

Hétfő 4. óra

35.

Nánai Sándor

Hétfő 7. óra

Hétfő 7. óra

36.

Németh Jenő

Csütörtök 2. óra

Péntek 3. óra

37.

Németh Sándor  

 

 

38.

Nyőgér Péter

 

Péntek 5. óra

39.

Peszleg Tibor János

 

 

40.

Polgár Zoltán

Szerda 3. óra

Hétfő 5. óra

41.

Pongrácz Imre

Péntek 4. óra

Hétfő 3. óra

42.

Saáry Tibor

 

 

43.

Schoblocher Mónika

Kedd 4. óra

Kedd 4. óra

44.

Surányi Gábor

Kedd 2. óra

Kedd 2. óra

45.

Szilágyiné Vajda Gyöngyi

Csütörtök 3. óra

Csütörtök 3. óra

46..

Szita Adrienn

Szerda 6. óra

Hétfő 6. óra

47.

Takács Péter

Péntek 4. óra

Szerda 5. óra

48.

Tóth Gábor

 

 

49.

Tóth Imre

Csütörtök 4. óra

Csütörtök 4. óra

50.

Tóth Kálmán

Hétfő 6. óra

Hétfő 6. óra

51.

Tóth Richárd

 

Kedd 5. óra

52.

Ujhelyi-Kocsis Nikolett

Csütörtök 4. óra

Csütörtök 4. óra

53.

Varga Andrea

Péntek 4. óra

Kedd 4. óra

54.

Vukovics István

 

 

55.

Zsugonits Tamás

Hétfő 1. óra

Hétfő 5. óra